mei

Mei- yoga special & strand

YOGA special- YOGAmetDICK is op zondag 26 mei
tijd: 10.30- 12.45 uur
locatie: ZOED Wilhelminapark- Wilhelminapark 28- Haarlem
investering: €25,-
Inschrijving is geopend.
Thema voor Mei: Breath and Mind in Movement

breath&mind in movement

Pranayama (levensenergie). Ademen doen we altijd, zonder adem geen leven. Meestal zijn wij niet bewust hoe we ademen en dat terwijl de adem er altijd is. Veelal ademen wij door ons hectische leven te snel en te kort, waardoor we ook geestelijk onrustig zijn en lichamelijke klachten kunnen ontwikkelen.
In de special verschillende ademtechnieken waar je met oefeningen je adem krachtiger of juist rustiger kan maken, kan verdiepen of verzachten. Je krijgt meer energie of je geeft rust en ruimte aan je lichaam en je hoofd. Van daaruit gaan we bewegen en onderzoeken we hoe je lichaam en je adem elkaar beïnvloeden en ondersteunen. Lichaam, adem en ‘mind’ moving as one.

Principes 6 en 7 van Vijnana Yoga
6 *ademen- Ben je bewust van het in- en uitademen. Verleng bij de inademing, grond bij de uitademing. Adem in wordt breed, adem uit wordt stabiel en verbind. Soms is de ademhaling zacht, soms diep en lang. Ademhaling is er altijd.
7 *verlengen, expansie- Door het gronden op de uitademing, kun je verlengen en breed worden op de inademing en/ of vice versa. Het lichaam beweegt als eenheid, ontspannen en verbonden.

Wat gaan we doen?
* kriya’s en vayu’s om schoon te maken en stress los te laten
* tekst als inspiratie voor de practice
* just sitting je lichaam ontspannen en je geest tot rust brengen
* pranayama ademoefeningen voor focus en concentratie
* asana practice in flow
* eind ontspanning

zoed wilhelminapark

Reserveer: info@dicklangenberg.com

Voor de liefhebbers – alvast in de agenda: Yoga op het Strand aftrap is op Maandag 2e Pinksterdag 10 Juni -natuurlijk bij mooi weer.
Zandvoort aan zee naast Havana op het zuidstrand.
meer info klik hier

CU on the mat!

Filed under Yoga Bookmark the permalink. Both comments and trackbacks are currently closed.